ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREHandel emisjami CO2
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.KONTAKT
RAPORTY Z RYNKU CO2 (KOBIZE)
13.04.2017r. 12:52

W bieżącym wydaniu znajdą Państwo m.in. informacje na temat kształtowania się cen jednostek EUA/EUAA/CER w marcu oraz wybrane, zbiorcze dane z rynku pierwotnego i wtórnego dotyczące jednostek EUA i CER. Ponadto, w numerze zamieszczono informacje na temat wznowienia aukcji polskich uprawnień EUA na platformie EEX, wpływu proponowanych zmian w projekcie dyrektywy EU ETS na liczbę uprawnień EUA, polityki klimatycznej Rosji, kalendarium najważniejszych wydarzeń związanych z funkcjonowaniem systemu EU ETS i non-ETS w przyszłym miesiącu, a także informacje o innych systemach ETS na świecie oraz pozostałe informacje związane z polityką klimatyczną.
KOBiZE
14.03.2017r. 12:40

W bieżącym wydaniu znajdą Państwo m.in. informacje na temat kształtowania się cen jednostek EUA/EUAA/CER w lutym oraz wybrane, zbiorcze dane z rynku pierwotnego i wtórnego dotyczące jednostek EUA i CER. Ponadto, w numerze zamieszczono informacje na temat aktualnych prognoz cen uprawnień EUA w latach 2017-2030, stanu prac nad projektem dyrektywy EU EST (przedstawienie propozycji Parlamentu Europejskiego oraz Rady UE), celów klimatycznych Indonezji i Tajlandii, kalendarium najważniejszych wydarzeń związanych z funkcjonowaniem systemu EU ETS i non-ETS w przyszłym miesiącu, a także informacje o innych systemach ETS na świecie oraz pozostałe informacje.
KOBiZE
15.02.2017r. 12:25

W bieżącym wydaniu znajdą Państwo m.in. informacje na temat kształtowania się cen jednostek EUA/EUAA/CER w styczniu oraz wybrane, zbiorcze dane z rynku pierwotnego i wtórnego dotyczące jednostek CER, ERU. Ponadto, w numerze zamieszczono informacje na temat prognoz cen uprawnień EUA w latach 2017-2030, celów redukcyjnych i limitów emisji w sektorach non-ETS w okresie 2021-2030, celów klimatycznych Republiki Południowej Afryki, kalendarium najważniejszych wydarzeń związanych z funkcjonowaniem systemu EU ETS i non-ETS w przyszłym miesiącu, a także informacje o innych systemach ETS na świecie.
KOBiZEcire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE