ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREHandel emisjami CO2
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.KONTAKT
RAPORTY Z RYNKU CO2 (KOBIZE)
18.10.2017r. 11:01

Bieżące wydanie raportu zawiera m.in. informacje na temat kształtowania się cen jednostek EUA/EUAA/CER we wrześniu oraz wybrane, zbiorcze dane z rynku pierwotnego i wtórnego dotyczące jednostek EUA i CER. Ponadto, w numerze zamieszczono informacje na temat ustaleń po spotkaniu w ramach trilogu w sprawie reformy EU ETS, informacje o rozwoju systemów ETS na świecie (w tym polityka klimatyczna Argentyny), kalendarium najważniejszych wydarzeń związanych z funkcjonowaniem systemu EU ETS i non-ETS w przyszłym miesiącu, a także pozostałe informacje związane z polityką klimatyczną.
KOBiZE
13.09.2017r. 10:22

Sierpniowe wydanie raportu z rynku CO2 zawiera m.in. informacje na temat kształtowania się cen jednostek EUA/EUAA/CER oraz wybrane, zbiorcze dane z rynku pierwotnego i wtórnego dotyczące jednostek EUA i CER. Ponadto, w numerze zamieszczono informacje na temat najnowszego kalendarza aukcji na 2017 r. dla uprawnień lotniczych, rozwoju technologii CCS na świecie według stanu na 2017 r., informacje o rozwoju systemów ETS na świecie (w tym polityka klimatyczna Chile), kalendarium najważniejszych wydarzeń związanych z funkcjonowaniem systemu EU ETS i non-ETS w przyszłym miesiącu, a także pozostałe informacje związane z polityką klimatyczną.

KOBiZE
24.08.2017r. 13:08

W raporcie prezentowane są m.in. informacje na temat kształtowania się cen jednostek EUA/EUAA/CER w lipcu oraz wybrane, zbiorcze dane z rynku pierwotnego i wtórnego dotyczące jednostek EUA i CER. Ponadto, w numerze zamieszczono informacje na temat najnowszych prognoz uprawnień do emisji w systemie EU ETS w latach 2017-2030, informacje o projekcie budowy Centrum Analiz Klimatyczno-Energetycznych (CAKE) finansowanego z unijnego Programu LIFE, informacje o rozwoju systemów ETS na świecie (w tym polityka klimatyczna Kolumbii), kalendarium najważniejszych wydarzeń związanych z funkcjonowaniem systemu EU ETS i non-ETS w przyszłym miesiącu, a także pozostałe informacje związane z polityką klimatyczną.
KOBiZE
10.07.2017r. 15:46

Bieżące wydanie zawiera z m.in. informacje na temat kształtowania się cen jednostek EUA/EUAA/CER w czerwcu oraz wybrane, zbiorcze dane z rynku pierwotnego i wtórnego dotyczące jednostek EUA i CER. Ponadto, w numerze zamieszczono informacje na temat stanu prac nad rozporządzeniem ESR (obszar non-ETS), informacje o rozwoju systemów ETS na świecie, kalendarium najważniejszych wydarzeń związanych z funkcjonowaniem systemu EU ETS i non-ETS w przyszłym miesiącu, a także pozostałe informacje związane z polityką klimatyczną.
KOBiZE
13.06.2017r. 06:05

W bieżącym wydaniu znajdą Państwo m.in. informacje na temat kształtowania się cen jednostek EUA/EUAA/CER w maju oraz wybrane, zbiorcze dane z rynku pierwotnego i wtórnego dotyczące jednostek EUA i CER. Ponadto, w numerze zamieszczono informacje na temat sytuacji sektora ciepłowniczego w Polsce na tle innych państw UE, informacje dotyczące danych o zweryfikowanych emisjach CO2 z instalacji uczestniczących w systemie EU ETS w Polsce w 2016 roku, podsumowania sesji negocjacyjnej Konwencji Klimatycznej w maju 2017 r. w Bonn, polityki klimatycznej Turcji, kalendarium najważniejszych wydarzeń związanych z funkcjonowaniem systemu EU ETS i non-ETS w przyszłym miesiącu, a także informacje o innych systemach ETS na świecie oraz pozostałe informacje związane z polityką klimatyczną.
16.05.2017r. 12:55

W bieżącym wydaniu znajdą Państwo m.in. informacje na temat kształtowania się cen jednostek EUA/EUAA/CER w kwietniu oraz wybrane, zbiorcze dane z rynku pierwotnego i wtórnego dotyczące jednostek EUA i CER. Ponadto, w numerze zamieszczono informacje na temat prognoz cen uprawnień EUA w latach 2017-2019, polityki klimatycznej Ukrainy, kalendarium najważniejszych wydarzeń związanych z funkcjonowaniem systemu EU ETS i non-ETS w przyszłym miesiącu, a także informacje o innych systemach ETS na świecie (w tym informacje o cenach uprawnień do emisji) oraz pozostałe informacje związane z polityką klimatyczną.
KOBiZE
13.04.2017r. 12:52

W bieżącym wydaniu znajdą Państwo m.in. informacje na temat kształtowania się cen jednostek EUA/EUAA/CER w marcu oraz wybrane, zbiorcze dane z rynku pierwotnego i wtórnego dotyczące jednostek EUA i CER. Ponadto, w numerze zamieszczono informacje na temat wznowienia aukcji polskich uprawnień EUA na platformie EEX, wpływu proponowanych zmian w projekcie dyrektywy EU ETS na liczbę uprawnień EUA, polityki klimatycznej Rosji, kalendarium najważniejszych wydarzeń związanych z funkcjonowaniem systemu EU ETS i non-ETS w przyszłym miesiącu, a także informacje o innych systemach ETS na świecie oraz pozostałe informacje związane z polityką klimatyczną.
KOBiZE
14.03.2017r. 12:40

W bieżącym wydaniu znajdą Państwo m.in. informacje na temat kształtowania się cen jednostek EUA/EUAA/CER w lutym oraz wybrane, zbiorcze dane z rynku pierwotnego i wtórnego dotyczące jednostek EUA i CER. Ponadto, w numerze zamieszczono informacje na temat aktualnych prognoz cen uprawnień EUA w latach 2017-2030, stanu prac nad projektem dyrektywy EU EST (przedstawienie propozycji Parlamentu Europejskiego oraz Rady UE), celów klimatycznych Indonezji i Tajlandii, kalendarium najważniejszych wydarzeń związanych z funkcjonowaniem systemu EU ETS i non-ETS w przyszłym miesiącu, a także informacje o innych systemach ETS na świecie oraz pozostałe informacje.
KOBiZE
15.02.2017r. 12:25

W bieżącym wydaniu znajdą Państwo m.in. informacje na temat kształtowania się cen jednostek EUA/EUAA/CER w styczniu oraz wybrane, zbiorcze dane z rynku pierwotnego i wtórnego dotyczące jednostek CER, ERU. Ponadto, w numerze zamieszczono informacje na temat prognoz cen uprawnień EUA w latach 2017-2030, celów redukcyjnych i limitów emisji w sektorach non-ETS w okresie 2021-2030, celów klimatycznych Republiki Południowej Afryki, kalendarium najważniejszych wydarzeń związanych z funkcjonowaniem systemu EU ETS i non-ETS w przyszłym miesiącu, a także informacje o innych systemach ETS na świecie.
KOBiZEcire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE