ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREHandel emisjami CO2
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
Raport z rynku CO2 - luty 2019
18.03.2019r. 18:23

W "Raporcie z rynku CO2 - luty 2019" oprócz informacji na temat kształtowania się cen jednostek EUA/EUAA/CER oraz wybranych, zbiorczych danych z rynku pierwotnego i wtórnego, zamieszczono między innymi materiały na temat obowiązków instalacji z EU ETS wynikających z wdrożenia dyrektywy MiFiD II. W raporcie znalazły się również informacje dotyczące uruchomienia Funduszu Innowacyjnego, elektryfikacji transportu w kontekście emisji CO2 oraz sprawiedliwej transformacji gospodarczej - just transition.
Dołączone pliki: Do odczytu plików wymagany jest program Acrobat Reader.


DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE