ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREHandel emisjami CO2
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Uprawnienia EUA w październiku straciły na wartości 12 proc.
18.11.2020r. 08:51

Uprawnienia EUA w październiku straciły na wartości 12 proc. - podał w raporcie Krajowy Ośrodek Bilansowania i Zarządzania Emisjami.
Średnia arytmetyczna cena EUA z 22 transakcyjnych dni wyniosła 25,17 euro.
"Generalnie październik stał pod znakiem dość sporych spadków cen uprawnień EUA. Na rynek wróciły obawy inwestorów o wprowadzenie kolejnych obostrzeń w Europie w wyniku szybkiego rozwoju drugiej fali pandemii oraz o rozstrzygnięcia kwestii brexitu, czyli sposobu wyjścia Wielkiej Brytanii z systemu EU ETS" - napisano w komentarzu.
Zobacz także:

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE