ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREHandel emisjami CO2
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Przewodniczący NSZZ "Solidarność" napisał do szefowej KE w sprawie EU ETS
25.03.2020r. 12:14

Bezzwłocznego zawieszenia funkcjonowania europejskiego systemu handlu uprawnieniami do emisji EU ETS oraz głębokiej rewizji dotychczasowej polityki klimatycznej domaga się NSZZ "Solidarność". W datowanym na 24 marca liście adresowanym do przewodniczącej Ursuli von der Leyen, szef "Solidarności" Piotr Duda apeluje o skoncentrowanie wszystkich wysiłków na ratowaniu unijnej gospodarki, która w związku z pandemią koronawirusa stoi przed zagrożeniem zapaści na niespotykaną skalę.

UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI
jesteś niezalogowany (a) lub / i nie wykupiłeś (aś) abonamentu

Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.

Aby uzyskać dostęp należy:KOMENTARZE ( 10 )


Autor: He,he 25.03.2020r. 13:01
Dla utrzymania bogatego życia kilkuset związkowców ia w tym wysyłania biednych prawdziwych górników na katorżniczą prace nikt poważnie nie weźmie tych kretyńskich haseł. Ludzie umierają od zatruć ekologicznych. A dla elity związkowej najważniejsze to kasa i hulanki.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: jaki 25.03.2020r. 13:36
działacze związkowi są niereformowalni.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: antymonopol 25.03.2020r. 15:04
Związkowa propaganda.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Zorientowany 25.03.2020r. 15:40
To pismo to pokaz absolutnej ignorancji. Czy p.Duda wie po co stworzono ETS i co ma przynieść? To nie tylko walka z węglem ale głównie nowe technologie. Świat idzie do przodu a my chcemy zostać tam gdzie jesteśmy. Propozycja likwidacjie ETS to jak zastępienie TGV parowozem ze szrotu
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Socyal 25.03.2020r. 23:17
Podatki (CO2) skrajnie wysokie mają zbawić świat i spowodować rozwój? Pierwszy raz taki cud widzę. Socjalizm i fiskalizm to nie rozwój a bieda.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: akcjonariuszek energetyczny 25.03.2020r. 17:16
Powinno się natychmiast wstrzymać wszelkie donacje i dotacje dla związku który działa na szkodę budżetu Państwa.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Czesio 25.03.2020r. 18:19
Zguba się odnalazła, wyszedł ze schronu? Schowany niczym zbawca narodu :)
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: akcja 25.03.2020r. 19:39
Stop pasożytom związkowym w górnictwie w tym darmozjada PD!
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Eko 25.03.2020r. 21:27
Nie wiem skąd bierze się w komentarzach tyle nienawiści dla związkowców. Można ich nie lubić, ale tym razem mają rację. Są ważniejsze sprawy niż handel nieistniejącym produktem i spekulacja cenowa.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: zgryźliwy 01.04.2020r. 10:16
ETS CO2 to system zbrodniczy. To fantastyczny związek zielonego socjalizmu ze skrajnym neoliberalizmem. Powstał na zasadzie "my liberałowie wiemy, że podatki są szkodliwe, ale skoro chcecie mieć ten swój socjalizm, to OK, byleśmy my mogli przy tym pohandlować papierami na giełdzie". Mamy tu giga podatek obejmujący całą gospodarkę, podatek, który nie jest uchwalany przez Sejm, Senat, Konstytucję i całą tą demokrację, tylko podnoszony autorytarnie przez urzędnika w Brukseli i maklera na giełdzie. Podatek, który nie wchodzi w życie planową ścieżką wieloletnią po wielogodzinnej kłótni polityków w parlamencie, tylko na pstryknięcie palca, od tak sobie w połowie sierpnia 2019 roku na przykład. Wydaje się, że nawet, jak Kaczyński podpisał, a potem Tusk podpisał i Kopaczowa podpisała, bo tak wynegocjowali pożal się boże negocjatorzy wejścia do UE, to w takiej sprawie jest to zbyt słabe umocowanie prawne. Tak duże obciążenie gospodarcze nie może iść poza parlamentem i powstawać w tak słabo objętych rygorami mechanizmach wyznaczania wielkości tego podatku. Wystawiliśmy losy całego kraju na widzimisię jednego człowieka w czerwonych szelkach, który naciska enter i nagle mamy skok ceny z 5 do 25 EU/t. Poszaleliśmy na to zezwalając. Normalnie o wzrost podatku o 10 % to politycy z partii przeciwnych muszą się pobić...
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 10 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE