ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREHandel emisjami CO2
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Gdzie jest granica cen uprawnień do emisji CO2?
12.07.2019r. 05:50

Na temat rekordowych cen uprawnień do emisji dwutlenku węgla pisze "Rzeczpospolita". Dziennik wspólnie z ekspertami zastanawia gdzie jest granica tych wzrostów.

UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI
jesteś niezalogowany (a) lub / i nie wykupiłeś (aś) abonamentu

Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.

Aby uzyskać dostęp należy:


Zobacz także:

KOMENTARZE ( 9 )


Autor: Obrabowany przez nieRząd 15.07.2019r. 08:04
Jeżeli prawdą jest to co powiedział prof. Mielczarski to z ceną certyfikatów będzie tak jak z kursem CHF.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: sewa 18.07.2019r. 07:04
dokładnie prof. M. ma rację, tylko na 50€ się nie skończy, Francja stoi atomem, Niemcy ładują kasę w OZE (już mają 100% a jak nie wieje to kupują z Polski konwencjonalną en.) więc ktoś ich musi sponsorować najlepiej nasz bogaty naród.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: oko 16.07.2019r. 20:15
Jak zwykle w ....... mają klimat liczy sie kas tu i teraz .a my maluczkie płacimy za to
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Coala 22.07.2019r. 09:14
Granica jest znana, gdy wyeliminuje się przy pomocy tego podatku węgiel i chyba ropę to więcej nie będzie potrzeby. Tu tylko o to chodzi i o nic więcej. Podatki za paliwa do samochodów i tak są absurdalnie wysokie. W zasadzie w całej Europie Zachodniej. Nie pomogły (i trudno je zwiększyć bo ludzie tego nie lubią i mogą wymienić władzę lokalną czyli krajową) to wchodzą przepisy o elektromobilności itp. A KE. posłowie PE i tak za nic nie odpowiadają (w zasadzie nieusuwalni urzędnicy z KE, a nawet jak osłabieni to mają godziwe emerytury i wpływy).
PS
Jestem ciekaw czy wyeliminują gaz. Jak wam się drodzy koledzy wydaje?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Max 23.07.2019r. 09:22
Może warto rozliczyć w końcu osobę lub osoby odpowiedzialne za wejście Polski do systemu handlu emisjami a tym samym za pogrążenie polskiej energetyki?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Socyal 24.07.2019r. 08:02
Kto winien? Głosujący na tak w referendum z 2003 roku i namawiający ich do tego. Dalej to konsekwencja. Ale to nie koniec, będzie jeszcze ciekawiej. To co dziś to nic. To nie tylko system handlu emisjami ale tysiące stron innych przepisów rodem z UE.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: KKK 12.11.2019r. 15:51
Ale wiecie Państwo, że cała kasa za te uprawnienia do emisji CO2 trafia do polskiego budżetu? Taki detal...
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Zorro 04.12.2019r. 10:32
NIEPRAWDA - do budżetu wpływa TYLKO kasa z aukcji uprawnień sprzedawanych przez Polskę. A firmy muszą kupować uprawnienia od tego, kto im chce sprzedać i do jego kieszeni idzie ta kasa a nie do budżetu!!!
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Zorro 04.12.2019r. 10:41
NIEPRAWDA - do budżetu idą "marne" grosze tylko za uprawnienia sprzedawane przez Polskę na aukcjach. Miliardy € za uprawnienia kupowane przez firmy idą do kieszeni Euromafii CO2, która trudni się tym handelkiem pod płaszczykiem nowej religii ocieplenia klimatu, która to religia ogłupia totalnie naiwnych Europejczyków, którzy niedługo obudzą się w czwartym świecie bez przemysłu, bez pracy i bez środków do życia, a politycy UE (większość) będzie się z śmiała żyjąc z dala od tej biedoty w raju podatkowym.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 9 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE