ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREHandel emisjami CO2
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Ceny uprawnień do emisji CO2 przekraczają kolejne granice
22.08.2018r. 12:13

Ceny uprawnień do emisji dwutlenku węgla rosną w zastraszającym tempie, z końcem lutego została przekroczona bariera10 euro za jednostkę EUA i jeśli tempo wzrostu z ostatnich dni się utrzyma może się okazać, że jeszcze w sierpniu za uprawnienia trzeba będzie płacić powyżej 20 euro.

UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI
jesteś niezalogowany (a) lub / i nie wykupiłeś (aś) abonamentu

Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.

Aby uzyskać dostęp należy:


Zobacz także:

KOMENTARZE ( 2 )


Autor: antymonopol 23.08.2018r. 11:22
Będzie jeszcze gorzej z cenami energii bo to jeszcze nie wszystko co ma wpływ na wzrost jej cen.Dodatkowe koszty to ciągle rosnące ceny węgla (dla ciepłowni już od dawna jest po 300 zł/t i już rosną ceny ciepła)a za chwilę wejdą nowe opłaty za rynek mocy i za kogenerację.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Sum 28.08.2018r. 20:07
O jakich nowych opłatach za kogenerację mówi kolega? Dzisiaj są na pewno nie mniejsze niż będą w przyszłości. A ceny węgla już nie rosną, obecna cena w niczym nie zagraża energetyce i odbiorcom. Problemem jest polityka klimatyczna a w szczególności cena CO2 i malejące limity.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE