ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREHandel emisjami CO2
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Ceny uprawnień do emisji CO2 przekraczają kolejne granice
22.08.2018r. 12:13

Ceny uprawnień do emisji dwutlenku węgla rosną w zastraszającym tempie, z końcem lutego została przekroczona bariera10 euro za jednostkę EUA i jeśli tempo wzrostu z ostatnich dni się utrzyma może się okazać, że jeszcze w sierpniu za uprawnienia trzeba będzie płacić powyżej 20 euro.

UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI
jesteś niezalogowany (a) lub / i nie wykupiłeś (aś) abonamentu

Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.

Aby uzyskać dostęp należy:


Zobacz także:

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: OBSERWATOR 22.08.2018r. 21:00
PRZY TYCH CENACH UPRAWNIEŃ I AKTUALNYCH CENACH WĘGLA PRODUKCJA ENERGI W WIĘKSZOŚCI ELEKTROWNI WĘGLOWYCH W TYM KRAJU PRZY AKTUALNYCH CENACH ENERGI NA RYNKU JEST DEFICYTOWA. PODNIESIENIE CEN ENERGI JEST PROBLEMATYCZNE SPOŁECZNIE I RYNKOWO PONIEWAŻ CENY ENERGI U NASZYCH SĄSIADÓW SĄ NIŻSZE. NIE OPŁACA SIĘ JEJ PRODUKOWAĆ TANIEJ JEST JĄ ZAIMPORTOWAĆ CO ZRESZTĄ PSE OPERATOR CHĘTNIE ROBI. PAN TCHÓRZEWSKI MA PROBLEM CO PO WYCENACH AKCJI SPÓŁEK ENERGETYCZNYCH WIDAĆ.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE