ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREHandel emisjami CO2
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT


KALENDARIUM WYDARZEŃ
VI edycja Emission&Energy Trading Summit

Kiedy: 29 styczeń 2019
Miejsce: Warsaw Plaza Hotel
Organizator: CBE PolskaSERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Notowania EUA powinny się ustabilizować
22.03.2018r. 09:45

Notowania EUA, po tym jak przekroczyły poziom 11 euro, powinny się ustabilizować - oceniają analitycy Domu Maklerskiego PGE.
"Wraz z dotarciem powyżej 11 euro, ceny EUA wypełniły minimalny zasięgu ruchu zwyżkowego, związany z wysokością obszernego trendu bocznego, z jakiego ceny wybiły się we wrześniu 2017 r. To tworzy warunki do zatrzymania trwającego od miesięcy ruchu w górę" - napisano w raporcie.
"Jednocześnie jednak, dopóki nie pojawią się wyraźniejsze symptomy przesilenia na rynku, można liczyć jedynie na zahamowanie wzrostu, ale nie na odwrócenie dotychczasowego trendu. Na razie zatem spodziewamy się stabilizacji notowań i skupiamy się na poszukiwaniu ewentualnych sygnałów sugerujących rozpoczęcie głębszej korekty kilkumiesięcznej hossy" - dodano.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE